Resim Dersi Videoları

Resim çizmeyi öğrenmek isteyenler için, bilgisayar başında pratik yapabilecekleri resim dersi videoları. Peki bu resim dersi videolarında neler var;

  • İnsan yüzü nasıl çizilir?
  • Kadın yüzü nasıl çizilir?
  • Dudak nasıl çizilir?
  • Burun nasıl çizilir?
  • Kulak nasıl çizilir?
  • El nasıl çizilir?
  • Göz nasıl çizilir?

resim-dersi-izmirBir çok kişi yüz çizimi yapmaya çalışıp başarısız olup çizim yapmaktan vazgeçer, portre çizemediği için sıkılır. Bir çok kişi karakalem portre çizebilmeyi öğrenmek için resim çizmeye ve resim derslerine başlar fakat öncelikle karakalem portre çizebilmek için tek tek göz çizmeyi, burun çizmeyi, kulak çizmeyi ve dudak çizmeyi bilmek gerekir, hepsi bir anda olacak şeyler değildir.

Bu ders videomuzda karakalem portre çizmek isteyenlerin çok işine yarayacak çizim derslerini toparladık, ayrıca bir de ekstradan el çizimi yapmak isteyenler için el çizim videosunu da yazımıza dahil ettik.

Resim çizmek doğru öğrenildikten sonra gerçekten kolay bir iş haline gelmektedir, yeteneğim yok diye lütfen resim çizmekten vazgeçeyin, bol bol çizmeyi deneyin, çizdikçe eliniz alışacaktır ve ortaya çok daha güzel şeyler çıkacaktır, size yapamazsın diyenlere inat, siz resim çizmeye devam edin!

Aşağıdaki resim dersi videolarını izleyip siz de çizim yapmaya başlayabilirsiniz, videoların daha kişiye ulaşması için lütfen sizde facebookta, twitter gibi yerlerde resim kursu sitemizi paylaşınız.

Yakında kendi resim öğretmenlerimizin videolarını da yayınlayacağız, siz de yayınlanmasını istediğiniz bir video konusu varsa msn@erturgutsanatmerkezi.com adresine resim eğitim videolarıyla ilgili mail atınız, lütfen mail atmaktan çekinmeyiniz.

İnsan Yüzü Nasıl Çizilir?

Dudak Nasıl Çizilir?

Kulak Nasıl Çizilir?

El Nasıl Çizilir?

Burun Nasıl Çizilir?

Göz Nasıl Çizilir?

Kadın Yüzü Nasıl Çizilir?